Free Essay

Гроші Це Не Ціль - Це Інструмент

In:

Submitted By antonskrypnyk
Words 430
Pages 2
(с) Антон Скрипник 2014

Спочатку думки, потім практичні поради. Гроші це не ціль - це інструмент. Але щоб мати гарний інструмент треба над ним працювати.
Про гроші треба думати як в коротко-тривалій перспективі так і в довго тривалій. І те і інше ОДНАКОВО важливо. Більше Грошей має не той хто їх більше заробляє хоч я і не буду радити менше заробляти, а той хто розумно їх витрачає. Я за гармонійний баланс. Що це означає з точки зору життя кожен день? Це означає порядок в голові і гаманці.
Гроші дуже кармічно відносяться до тебе, так само як і ти до них. Це означає що коли в тебе є навіть мізерні борги твоя фінансова система не здорова - розрив ліквідності. Що можна зробити щоб покращити своє фінансове здоров'я?
1. Веди облік витрат та приходів. Плануй витрати. Завжди знай скільки і де в тебе грошей.
2. Відкладай. Накопичуй. Звивикай відкладати.
3. Заведи собі грошове дерево на роботі. Так ти завжди будеш пам'ятати що твої фінанси мають бути в порядку.
4. Гроші мають приносити гроші, хай невеликі але вони мають розмножуватися і примножувати твоє благо, відкрий рахунок в надійному банку з гарним відсотком і гарною ліквідністю банку.
5. Ти принципово не маєш мати боргів. Якщо так не є то ти маєш знати кому і скільки ти винен, коли плануешь віддати. І вони теж мають бути проінформовані про це. Віддавай вчасно.
6. Ти маєш знати хто і скільки винен тобі і коли віддасть. Гроші не люблять недбалості у відношенні до них.
7. В гаманці має бути порядок. Ти завжди маєш знати скільки в тебе в гаманці і скільки в тебе на рахунках. Скільки на картках.
8. Роби по меше імпульсивних витрат. Купуй необхідне. Велике плануй заздалегідь по найменшій ціні.
9. Одну і ту саму річ можна придбати по ДУЖЕ різних цінах. Зроби найкращій вибір. Із врахуванням твоїх можливостей і потреб.
10. Не дивись рекламу. Не Вір рекламі. Перевіряй інформацію про товари. Купуй якісне.
11. Якщо тобі річ не потрібна, продай її на аукціоні.
12. Якщо не важливо чи річ нова можливо можна її купити на вторинному ринку дешевше? Роби так. Це не стидно це розумно.

Якось так. Згадаю щось ще додам.
Для запамятовуваня витрат купив аплікацію на телефон
Я отримавши ЗП йду і кладу в банк на депозит 70%. Хоч тобі ще це не актуально але потім буде.
3и роки в мене такій підхід до витрат. За 9ть місяців при такому підході добудовую будинок і перед тим його купив.
Свого часу я теж того не знав і жив в постійних боргах. Тому Це з власного набутого досвіду багато що завдяки дружині.

(с) Антон Скрипник 2014

Similar Documents

Free Essay

Kyrsova

...виробляє життєву програму собі сама, усвідомлюючи при цьому сою складнісьт (смертність). Все це заставляє думати, а як втаких випадках людина повина поводитись. Необхідно вибрати такі орінтири,які неприведуть в прірву в безвихідь. Таким чином, спираючись на людський життєвий досвіт, досвіт її діяльності, постає питання співвідношення людина і світ. Це привело до формування світогляду загально-широкого уявлення про своє місце в світі, своє призначення, засоби свого буття. Світогляд-це своєрідна цілістність знання і ціностей, розуму і чуття, інтелекту і дії, критичного сумніву і свідомої переконливості. Світогляд виникає історично стихійно : - інвидуальний і груповий ; - своєї нації і народу ; - впорядкований, структорований ; - систематизований і несистематизований ; - навязаний і стихійний ; - свідомий, що формується через само вдосконалення. історично першою формою світогляду є міфологія. Але з розвитком діяльності людини свідомість стає все більш впорядкованою, структорованою, зосередженою. і філософія виникає в наслідок розпаду міфології, як результат появи нової свідомості. Філософія є теоретична форма світогляду, яка спрямована на критичний аналіз світоглядних знань з метою збільшення ступеню їх досто-вірності. Те що з’являється пізніше, може бути більш сутевою, ніж те що з’явилося раніше. Коли людина починає замислюватись, то вона обов’язково підходить до філософії. Філософія не віднімає світогляд, вона з ним взаємодіє, але частобере у нього новий зміст. 2 Філософія є специфічним...

Words: 39085 - Pages: 157

Free Essay

Asdasd

...МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ Державний вищий навчальний заклад «КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені ВАДИМА ГЕТЬМАНА» Рекомендовано Міністерством освіти і науки України УДК 005.93(076.3) ББК 65.291.213я73 С 69 Колектив авторів Є. В. Прохорова, Н. М. Гаращенко, М. І. Дяченко, М. М. Марченко, О. В. Мельник, О. В. Шиманська Рецензенти В. Г. Герасимчук, д.е.н., проф. (НТУУ «Київський політехнічний інститут») Н. В. Ревуцька, к.е.н., доц. (Київський національний університет ім. Тараса Шевченка) Гриф надано Міністерством освіти і науки України Лист від 20.05.13 № 1/11-8519 Редакційна колегія факультету економіки та управління Голова редакційної колегії О. В. Востряков, доцент, к.е.н. Відповідальний секретар редакційної колегії Н. М. Євдокимова, доцент, к.е.н. Члени редакційної колегії: В. І. Кириленко, професор, д.е.н., В. В. Лаврененко, доцент, к.е.н., О. М. Мельник, професор, д.е.н., Т. Є. Пєнкіна, доцент, к.т.н., Є. В. Прохорова, доцент, к.е.н., В. М. Фещенко, професор, д.е.н., С. М. Чистов, доцент, к.е.н. Стратегія підприємства. Практикум [Електронний ресурс] : С 69 зб. кейсів / [Є. В. Прохорова, Н. М. Гаращенко, М. І. Дяченко та ін.] ; кер. кол. авт. Є. В. Прохорова. — К. : КНЕУ, 2014. — 288, [8] с. ISBN 978-966-483-854-9 Практикум містить завдання для практичних занять з використанням кейсаналізу, методичні поради щодо організації роботи з аналізу кейсів, кейси з досвіду формування та впровадження стратегій на вітчизняних...

Words: 74582 - Pages: 299

Free Essay

Role and Functions of Law

...http://www.lawbook.by.ru/theory/Skakun/cont.shtml Скакун О.Ф. Теорія держави і права: Підручник / Пер. з рос. — Харків: Консум, 2001. — 656 с. ЗМІСТ   Розділ І. ВСТУП ДО ЗАГАЛЬНОЇ ТЕОРІЇ ДЕРЖАВИ І ПРАВА Глава 1. ПОНЯТТЯ І СИСТЕМА ЮРИДИЧНОЇ НАУКИ § 1. Поняття та ознаки юридичної науки § 2. Об'єкти, предмет, метод, функції юридичної науки § 3. Юриспруденція як система юридичних наук Глава 2. ЗАГАЛЬНА ТЕОРІЯ ДЕРЖАВИ І ПРАВА ЯК ФУНДАМЕНТАЛЬНА НАУКА § 1. Виникнення загальної теорії держави і права § 2. Предмет теорії держави і права § 3. Функції теорії держави і права § 4. Метод теорії держави і права § 5. Теорія держави і права в системі суспільних наук § 6. Теорія держави і права в системі юридичних наук Розділ II ТЕОРІЯ ДЕРЖАВИ Глава 3 ПОХОДЖЕННЯ ДЕРЖАВИ § 1. Основні теорії походження держави § 2. Загальні закономірності виникнення держави § 3. Ознаки держави, що відрізняють її від соціальної (публічної) влади первіснообщинного ладу Глава 4 ДЕРЖАВНА ВЛАДА І ДЕРЖАВА § 1. Поняття влади. Співвідношення політичної та державної влади, державної влади і держави § 2. Поняття і ознаки держави § 3. Сутність держави § 4. Суверенітет держави і його співвідношення із суверенітетом народу і суверенітетом нації § 5. Функції держави § 6. Типологія...

Words: 165743 - Pages: 663